Popis sudionika Croatian Makers lige

8.4.2016.

 

Provjerite li se vaša škola uključila u Croatian Makers ligu!

Sljedeća karata prikazuje popis svih sudionika Lige, vjerujemo da je 99-100% točna. (Molim javite ako mislite da je nešto pogrešno.)

Ispod karte je tekstualni popis svih sudionika po regijama. Broj je nešto manji od broja inicijalnih prijava, najčešći razlog odustanja je ‘ravnatelj ne dozvoljava’, a neki naprosto nisu ništa odgovorili niti se pojavili na radionicama. Svi roboti su podijeljeni!

‘Klik’ na svaku oznaku daje podatke o ustanovi. Naravno, kartu možete povećavati ugrađenim komandama.

Boje su oznake regija u kojima će se održavati natjecanja. Podsjećamo, ideja lige je što jednostavnije uključivanje u redovni nastavni proces, tako da smo natjecanje podijelili u regije tako da đaci u jednom poslijepodnevu mogu sudjelovati jednom mjesečno. A neka kola će biti virtualna (video dokumentirano iz samih ustanova).

Napomena: Molimo nemojte nam pisati ako škola vašeg djeteta nije uključena, odabir nismo radili mi, nego su škole same odlučile žele li sudjelovati.

Blog je otvoren za komeniranje, pa navalite 🙂

Važne napomene:

– danas ili sutra ćemo na ovom istom mjestu objaviti i pravila lige; vjerovali ili ne, tražit ćemo i vaše inpute za konačnu verziju pravila
– ovih dana na ovom mjestu ćemo objaviti veću količinu edukacijskih materijala, pratite objave na ovom našem Blogu
– prvo kolo Lige će biti 3. ili 4. svibnja (to još nije sigurno); malo kasnije nego smo očekivali, ali ogromno povećenja projekta s obzirom na plan nas je vremenski malo unazadilo
– ostala dokumentacija (primjerice, formular za odobrenje roditelja, ako neke škole to nemaju same) će također ovih dana biti ovdje

Ne zaboravite! Svrha Lige je prvenstveno edukacijska, a ne natjecateljska (iako ćemo pripremiti i nagrade). Želimo da se sada, a još više u budućnosti, sudjelovanje u Ligi i za nju potrebna robotika što više uključi u redovnu edukaciju, kao najbolja osnova za STEM edukaciju i zanimanja.

Zahvaljujemo donatorima koji su u potpunosti pokrili trošak robota za jednu ili više škola: CEMEX Hrvatska, Fliba, Insako, Lude ribe, Pet minuta, Dracormerx, Fliba, Infokorp, Ernst&Young, CloudSense, Dubravko Naradžić; kao i svim ostalim donatorima, uključujući i one koji su zamolili da ostanu anonimni ili do njih ne možemo doći da to provjerimo. Neki donatori su uplatili novac nama, a neki direktno kupili opremu za škole. Inače,  opremu kupujemo kod  ovog hrvatskog dobavljača koji nam se pokazao cjenovno konkurentan i odlične usluge i zahvaljujemo mu se!

Posebno zahvaljujemo i agenciji Pet minuta (FIVE), Bruketa i Žinić OM, Odvjetničkom uredu Šarolić Robić, MojPosao i SELECTIO koji su svi nesebično donirali svoje usluge, te medijskom pokrovitelju Jutarnji list koji se ponudio redovno objavljivati rezultate Lige!

Ako nas želite poduprijeti, to možete donacijom (ovdje) — sva sredstva idu za nabavu opreme za robotiku i automatiku za škole i druge ustanove. I prije pokretanja Lige smo donirali oko 60 ustanova, jedno ‘prolazno vrijeme je ovdje.) Neka iskustva sudionika možete vidjeti ovdje.

RB Regija, Ustanova, Mjesto, Planirani uzrasti

  1. Bjelovar, OŠ Vladimira Nazora, Daruvar, Oboje
  2. Bjelovar, I. osnovna škola Bjelovar, Bjelovar, Oboje
  3. Bjelovar, OŠ Fran Koncelak, Drnje, (6-8)
  4. Bjelovar, OŠ Petra Preradovića, Pitomača, Oboje
  5. Bjelovar, Udruga informatičara Bjel.-bilogorske županije, Bjelovar, Oboje
  6. Bjelovar, II. osnovna škola Vrbovec, Vrbovec, Oboje
  7. Bjelovar, OŠ Ivan Lacković Croata , Kalinovac, Oboje
  8. Bjelovar, OŠ Vladimir Nazor , Križevci, (6-8)
  9. Bjelovar, I. osnovna škola Vrbovec, Vrbovec, Oboje
  10. Bjelovar, OŠ Čazma, Čazma, Oboje
  11. Bjelovar, OŠ Ivana Nepomuka Jemeršića, Grubišno Polje, (6-8)
  12. Istra, OŠ Poreč, Poreč, Oboje
  13. Istra, OŠ Fažana, Fažana, Oboje
  14. Istra, UTK-SCT “Gallileo Galilei”, Rovinj, (6-8)
  15. Istra, OŠ Kaštanjer, Pula, (1-5)
  16. Istra, OŠ Veli Vrh, Pula, Oboje
  17. Istra, OŠ Jurja Dobrile , Rovinj, (6-8)
  18. Istra, OŠ Vidikovac, Pula, Oboje
  19. Istra, OŠ Vladimira Nazora, Rovinj , (1-5)
  20. Istra, OŠ Ivana Batelića , Raša, Oboje
  21. Istra, OŠ Vladimira Nazora , Pazin, Oboje
  22. Istra, OŠ Jure Filipovića , Barban, Oboje
  23. Istra, OŠ Marčana, Marčana, Oboje
  24. Karlovac, OŠ Slava Raškaj, Ozalj, Oboje
  25. Karlovac, Zajednica tehničke kulture Karlovac, Karlovac, Oboje
  26. Karlovac, OŠ Švarča, Karlovac, (6-8)
  27. Karlovac, Udruga informatičara Karlovačke županije, Karlovac, Oboje
  28. Karlovac, OŠ Ljubo Babić, Jastrebarsko, Oboje
  29. Karlovac, OŠ Žakanje, Žakanje, (6-8)
  30. Karlovac, OŠ Banija, Karlovac , (6-8)
  31. Karlovac, OŠ Turanj, Karlovac, Oboje
  32. Karlovac, Gradska knjižnica Ivan Goran Kovačič, Karlovac, Oboje
  33. Makarska, Oš Dugopolje, Dugopolje, (6-8)
  34. Makarska, OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora, (6-8)
  35. Makarska, OŠ Marka Marulića, Sinj, (6-8)
  36. Makarska, Klub mladih tehničara Zelenka, Makarska , (6-8)
  37. Makarska, OŠ Ivana Gundulića, Dubrovnik, Oboje
  38. Makarska, OŠ Kamešnica, Otok, Oboje
  39. Makarska, OŠ Dr. Franje Tuđmana , Brela, (6-8)
  40. Makarska, OŠ Josip Pupačić, Omiš, (6-8)
  41. Našice, OŠ Antuna Gustava Matoša, Čačinci, Oboje
  42. Našice, OŠ Ladimirevci, Ladimirevci, (6-8)
  43. Našice, Centar za djecu i mlade Pozitivni i sretni, Čepin, Oboje
  44. Našice, OŠ Eugena Kumičića , Slatina, Oboje
  45. Našice, OŠ Dore Pejačević, Našice, Oboje
  46. Našice, Zajednica tehničke kulture Valpovo-Belišće, Valpovo, Oboje
  47. Našice, OŠ Matije Petra Katančića, Valpovo, Oboje
  48. Našice, Zajednica tehničke kulture Grada Našice, Našice, Oboje
  49. Našice, OŠ Ivana Kukuljevića, Belišće, Oboje
  50. Našice, OŠ Josipa Kozarca , Slatina, (6-8)
  51. Našice, OŠ I.B.Mažuranić , Koška, Oboje
  52. Osijek, OŠ Vijenac, Osijek, Oboje
  53. Osijek, OŠ Dr. Franjo Tuđman, Beli Manastir, (6-8)
  54. Osijek, OŠ Vladimira Becića , Osijek, Oboje
  55. Osijek, OŠ Bilje, Bilje, (6-8)
  56. Osijek, OŠ Franje Krežme, Osijek, (6-8)
  57. Osijek, OŠ Antuna Mihanovića, Osijek, Oboje
  58. Osijek, OŠ Jagode Truhelke, Osijek, Oboje
  59. Osijek, Robotički klub Osijek, Osijek, Oboje
  60. Osijek, OŠ Tin Ujević, Osijek, Oboje
  61. Osijek, Društvo pedagoga tehničke kulture Osijek, Osijek, Oboje
  62. Osijek, Zajednica teh. kulture Grada B. Manastira, Beli Manastir, Oboje
  63. Osijek, OŠ Dobriša Cesarić, Osijek, Oboje
  64. Osijek, OŠ Frana Krste Frankopana, Osijek, (6-8)
  65. Osijek, OŠ Mladost, Osijek, Oboje
  66. Osijek, OŠ Grigor Vitez, Osijek, Oboje
  67. Osijek, Centar tehničke kulture Osijek-ZTK Grada Osijeka, Osijek, (6-8)
  68. Popovača, Modelarski centar Kutina, Kutina, (1-5)
  69. Popovača, OŠ Ludina, Velika Ludina, Oboje
  70. Popovača, OŠ Novska, Novska, Oboje
  71. Popovača, OŠ Lipik, Lipik, (6-8)
  72. Popovača, Robotičko – informatički klub Križ, Križ, Oboje
  73. Popovača, Centar tehničke kulture Sisak, Sisak, (6-8)
  74. Popovača, OŠ Rajić, Rajić, (1-5)
  75. Popovača, OŠ Popovača, Popovača, (6-8)
  76. Popovača, OŠ Mate Lovraka , Petrinja, Oboje
  77. Popovača, OŠ braće Radića , Pakrac, (6-8)
  78. Popovača, OŠ Dvor, Dvor, Oboje
  79. Popovača, OŠ Sunja, Sunja, Oboje
  80. Popovača, OŠ Glina, Glina,
  81. Rijeka, OŠ Rikard Katalinić Jeretov, Opatija, Oboje
  82. Rijeka, OŠ Sveti Matej, Viškovo, Oboje
  83. Rijeka, OŠ Dr. Andrija Mohorovičić, Matulji, (6-8)
  84. Rijeka, OŠ Vežica, Rijeka, Oboje
  85. Rijeka, OŠ Turnić, Rijeka, Oboje
  86. Rijeka, OŠ Milan Brozović, Kastav, (6-8)
  87. Rijeka, OŠ Frane Petrića, Cres, Oboje
  88. Rijeka, Dom mladih Rijeka, Rijeka, Oboje
  89. Rijeka, OŠ Gornja Vežica , Rijeka, Oboje
  90. Rijeka, OŠ Ivana Rabljanina, Rab, Oboje
  91. Rijeka, OŠ Fran Franković , Rijeka, Oboje
  92. Rijeka, OŠ Nikola Tesla , Rijeka, (6-8)
  93. Rijeka, OŠ Vladimir Gortan, Rijeka, Oboje
  94. Rijeka, OŠ Srdoči, Rijeka, (6-8)
  95. Rijeka, Centar tehničke kulture Rijeka, Rijeka, Oboje
  96. Rijeka, OŠ Škurinje , Rijeka, (6-8)
  97. Rijeka, OŠ Omišalj, Omišalj, Hrvatska, Oboje
  98. Rijeka, OŠ Klana, Klana, (6-8)
  99. Rijeka, Zajednice tehničke kulture Primorsko-goranske županije, Rijeka,
  100. Sesvete, OŠ Sesvetska Sopnica, Sesvete, (6-8)
  101. Sesvete, OŠ Rugvica, Dugo Selo, (6-8)
  102. Sesvete, OŠ Vukomerec, Zagreb, Oboje
  103. Sesvete, OŠ Vjenceslava Novaka, Zagreb, (6-8)
  104. Sesvete, OŠ Sesvetska sela, Sesvete, (6-8)
  105. Sesvete, OŠ Iver, Sesvetski Kraljevec, (6-8)
  106. Sesvete, ISKRA – Centar za edukaciju i savjetovanje, Zagreb, Oboje
  107. Sesvete, OŠ Josipa Zorića, Dugo Selo, (6-8)
  108. Sesvete, OŠ Marije Jurić Zagorke, Zagreb, Oboje
  109. Slavonski Brod, OŠ Ivan Meštrović, Vrpolje, Oboje
  110. Slavonski Brod, OŠ Budrovci, Budrovci, (6-8)
  111. Slavonski Brod, OŠ Antun Mihanović, Slavonski Brod, Oboje
  112. Slavonski Brod, OŠ Ivan Goran Kovačić, Slavonski Brod, (6-8)
  113. Slavonski Brod, OŠ Hugo Badalić, Slavonski Brod, Oboje
  114. Slavonski Brod, OŠ Antuna Kanižlića, Požega, Oboje
  115. Slavonski Brod, OŠ Vladimir Nazor, Trenkovo, (6-8)
  116. Slavonski Brod, Društvo pedagoga tehničke kulture – Slavonija, Đakovo, Oboje
  117. Slavonski Brod, Connect IT udruga za razvoj informacijsko-komunikacijskih tehnologija, Slavonski Brod , Oboje
  118. Slavonski Brod, Osnovna škola “Dobriša Cesarić” , Požega, Oboje
  119. Split, OŠ Grohote, Grohote, Oboje
  120. Split, OŠ kneza Trpimira, Kaštel Gomilica, (6-8)
  121. Split, Udruga za tehničku kulturu “Inovatic”, Žrnovnica, (6-8)
  122. Split, OŠ Vjekoslava Paraća , Solin, Oboje
  123. Split, OŠ Kman-Kocuanr, Split, Oboje
  124. Split, Udruga Mladi robotičari, Split, Oboje
  125. Split, OŠ Plokite , Split, (6-8)
  126. Split, OŠ Ostrog, Kaštel Lukšić, Oboje
  127. Split, OŠ kneza Mislava, Kaštel Sućurac, Oboje
  128. Split, OŠ Primošten, Primošten, (1-5)
  129. Split, OŠ don Lovre Katića, Solin, (6-8)
  130. Split, OŠ kneza Branimira, Donji Muć, Oboje
  131. Split, OŠ Ravne njive, Split, (6-8)
  132. Velika Gorica, OŠ Eugena Kvaternika, Velika Gorica, Oboje
  133. Velika Gorica, OŠ Vukovina, PŠ Novo Čiče, Novo Čiče, Oboje
  134. Velika Gorica, OŠ braće Radića, Kloštar Ivanić, (6-8)
  135. Velika Gorica, OŠ Slavko Kolar, Kravarsko, (6-8)
  136. Velika Gorica, OŠ Eugena Kumičića, Velika Gorica, Oboje
  137. Velika Gorica, OŠ Posavski Bregi, Posavski Bregi, (6-8)
  138. Velika Gorica, OŠ Vukovina, Vukovina, Oboje
  139. Velika Gorica, OŠ Stjepana Basaričeka, Ivanić Grad, (1-5)
  140. Velika Gorica, Informatički klub “NET”, Ivanić Grad, Oboje
  141. Velika Gorica, OŠ Nikole Hribara, Velika Gorica, Oboje
  142. Vinkovci, OŠ Bartola Kašića , Vinkovci, (6-8)
  143. Vinkovci, OŠ Nikole Tesle, Mirkovci, (6-8)
  144. Vinkovci, OŠ Antuna Bauera, Vukovar, Oboje
  145. Vinkovci, OŠ Stjepana Antolovića, Privlaka, (1-5)
  146. Vinkovci, OŠ Josipa Kozarca, Vinkovci, (6-8)
  147. Vinkovci, Udruga Locus Vinkovci, Vinkovci, (6-8)
  148. Vinkovci, OŠ Josipa Lovretića, Otok, (6-8)
  149. Vinkovci, OŠ Julija Benešića, Ilok, Oboje
  150. Zadar, OŠ Domovinske zahvalnosti, Knin, Oboje
  151. Zadar, OŠ Jurja Šižgorića , Šibenik, Oboje
  152. Zadar, OŠ Šime Budinića, Zadar, Oboje
  153. Zadar, OŠ Murterski Škoji, Murter, Oboje
  154. Zadar, OŠ Sveti Filip i Jakov, Sveti Filip i Jakov, Oboje
  155. Zadar, OŠ Petar Zoranić, Nin, (6-8)
  156. Zadar, OŠ Zadarski otoci, Zadar, (6-8)
  157. Zadar, OŠ Dr. Franje Tuđmana Lički Osik, Lički Osik, (6-8)
  158. Zadar, OŠ Vladimira Nazora, Škabrnja, Oboje
  159. Zadar, OŠ Šimuna Kožičića Benje, Zadar, Oboje
  160. Zadar, Društvo informatičara Zadar, Zadar, Oboje
  161. Zadar, CB radio klub Donat , Zadar, Oboje
  162. Zadar, OŠ Petra Preradovića, Zadar, (6-8)
  163. Zagorje, OŠ Josipa Broza, Kumrovec, Oboje
  164. Zagorje, OŠ Franjo Sert, Bednja, (6-8)
  165. Zagorje, OŠ Stjepana Radića , Brestovec Orehovički, Oboje
  166. Zagorje, OŠ Mače, Mače, Oboje
  167. Zagorje, OŠ Vladimir Nazor , Budinščina, (6-8)
  168. Zagorje, OŠ Janka Leskovara, Pregrada, Oboje
  169. Zagorje, OŠ Donji Kraljevec, Donji Kraljevec, Oboje
  170. Zagorje, OŠ Mursko Središće, Mursko Središće, Oboje
  171. Zagorje, OŠ Franje Horvata Kiša, Lobor, Oboje
  172. Zagorje, OŠ Vinica, Marčan, (6-8)
  173. Zagorje, OŠ Belec, Belec, (6-8)
  174. Zagorje, Međimurski informatički klub , Čakovec, (6-8)
  175. Zagorje, Mladi informatičari Strahoninca, Strahoninec, (1-5)
  176. Zagreb 1, OŠ Matije Gupca, Zagreb, Oboje
  177. Zagreb 1, OŠ Julija Klovića, Zagreb, Oboje
  178. Zagreb 1, OŠ Horvati, Zagreb, Oboje
  179. Zagreb 1, OŠ Vrbani, Zagreb, Oboje
  180. Zagreb 1, OŠ Bartola Kašića, Zagreb, Oboje
  181. Zagreb 1, OŠ Pantovčak, Zagreb, (1-5)
  182. Zagreb 1, OŠ Dobriše Cesarića, Zagreb, Oboje
  183. Zagreb 1, OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića, Zagreb, Oboje
  184. Zagreb 1, OŠ August Harambašić, Zagreb, (6-8)
  185. Zagreb 1, OŠ Prečko, Zagreb, Oboje
  186. Zagreb 1, OŠ Remete, Zagreb, Oboje
  187. Zagreb 1, OŠ bana Josipa Jelačića, Zagreb, (6-8)
  188. Zagreb 1, OŠ Ivana Cankara, Zagreb, (6-8)
  189. Zagreb 1, Udruga Neki novi klinci, Zagreb, (6-8)
  190. Zagreb 1, OŠ Dragutina Domjanića, Zagreb, Oboje
  191. Zagreb 1, OŠ Tina Ujevića, Zagreb, (1-5)
  192. Zagreb 1, OŠ Dragutina Tadijanovića, Zagreb, Oboje
  193. Zagreb 2, Međunarodna osnovna škola Vedri obzori, Zagreb, (1-5)
  194. Zagreb 2, OŠ Gustava Krkleca, Zagreb, Oboje
  195. Zagreb 2, OŠ Ivana Gundulića, Zagreb, (1-5)
  196. Zagreb 2, OŠ Grigora Viteza, Zagreb, Oboje
  197. Zagreb 2, Udruga za darovitost DAR, Zagreb, Oboje
  198. Zagreb 2, OŠ Trnsko, Zagreb, (1-5)
  199. Zagreb 2, OŠ Kajzerica, Zagreb, Oboje
  200. Zagreb 2, Udruga Korak do znanosti, Zagreb, Oboje
  201. Zagreb 2, OŠ Dr. Ivan Merz, Zagreb, Oboje
  202. Zagreb 2, OŠ Šestine, Zagreb, (6-8)
  203. Zagreb 2, OŠ Izidora Kršnjavog, Zagreb, (6-8)
  204. Zagreb 2, Prva katolička osnovna škola u Gradu Zagrebu, Zagreb, (1-5)
  205. Zagreb 2, OŠ Gračani, Zagreb, (6-8)
  206. Zagreb 2, OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Oboje
  207. Zagreb 2, OŠ Savski Gaj, Zagreb, (6-8)
  208. Zaprešić, OŠ Bedenica, Bedenica, (6-8)
  209. Zaprešić, OŠ Pavao Belas, Brdovec, Oboje
  210. Zaprešić, FFVAL (Foto-film-video amateri Luke), Krajska Ves, Oboje
  211. Zaprešić, OŠ Stubičke Toplice, Stubičke Toplice, Oboje
  212. Zaprešić, OŠ Matije Gupca, Gornja Stubica, (6-8)
  213. Zaprešić, OŠ Kupljenovo, PŠ Hruševec Kupljenski, Kupljenovo, (1-5)
  214. Zaprešić, OŠ Sveta Nedelja, Sveta Nedelja, (6-8)
  215. Zaprešić, OŠ Milana Langa, Bregana, (6-8)
  216. Zaprešić, Društvo pedagoga tehničke kulture i informatike Samobor, Samobor, (6-8)
  217. Zaprešić, OŠ Konjščina, Konjščina, (6-8)
  218. BiH, OŠ fra Stipana Vrljića, Sovići, Bosna i Hercegovina,

Druge vijesti iz Croatian Makers lige